«ГулливериЯ»: розважальний комплекс для дітей в Києві


Опубликованно 06.02.2019 04:16

«ГулливериЯ»: розважальний комплекс для дітей в Києві

ТРЦ Gulliver — це не тільки більше 150-ти магазинів, але і величезна розважальна частина, що включає боулінг, кінотеатри, а також дитячий центр «ГулливериЯ». У нього можна заглянути без приводу або у випадку, якщо потрібно організувати якийсь сімейний захід. Зустріти дитячий День Народження в Гуливерии — ще одна відмінна і затребувана можливість.

Дитячі свята вимагають особливої підготовки, бо малюків потрібно чимось займати, постійно залучати їх увагу — і «ГулливериЯ» підходить для цього відмінно.

Які можливості є для розваг у дитячому комплексі

Розваг тут дуже багато, ось тільки декілька популярних варіантів: Рухаються фігурки мультяшних персонажів. На деяких із них — наприклад, на м'якому осьминоге — можна навіть покататися.Автомати з різноманітними іграми (великий вибір навіть для Києва). Водні пістолети, гонки з практично справжніми автомобільними кріслами, автомат з цукерками — це лише частина пропозицій. Зал з цими іграми дуже яскравий, барвистий, в ньому багато світла і звуку — розваги в цій частині комплексу зацікавлять навіть самого примхливого малюка.Водний батут, різні гірки, драбини, смуги перешкод, надувні гойдалки та інші атракціони для активного проведення часу. Є в одному з найпопулярніших центрів столиці і скалодром з м'яких матеріалів, велика груша, яку можна побити, а також багато додаткових розваг. Все дитяче обладнання, яке використано для комплексу, абсолютно безпечно і замовлено у кращих брендів. Воно створене спеціально для дітей, складається з м'яких частин, якісних нетоксичних матеріалів. Розміри і конструкційні особливості обладнання продумані з урахуванням того, що в комплексі будуть перебувати діти різних вікових категорій.Творчі майстер-класи. Кожен день, з 12.00 до 20.00, у центрі працює спеціальна творча майстерня. Там проводять заняття в різних напрямках — малювання, ліплення, малювання готових виробів і т. д. Якщо хочеться потрапити на конкретне заняття, треба заздалегідь зв'язатися з адміністратором і уточнити найближчим розклад.Дитяче меню. В центрі «ГулливериЯ» для маленьких відвідувачів та їх батьків підготовлено відмінне дитяче меню. Воно включає перші і другі страви, бургери і піцу, соки (в тому числі свіжовичавлені), десерти. Акцент зроблений на здоровому харчуванні — наприклад, батьки можуть замовити дітям курячий бульйон, рибну парову або курячу котлету. Зона для святкування дня народження

Весь дитячий комплекс в торгово-розважальному центрі підходить для того, щоб запросити туди друзів дитини і влаштувати відмінний свято. Але спеціально для застілля є окрема зона кафе. Там є столи, стільці, багато місця для розміщення великої кількості гостей. Ця частина відділена від всього комплексу, щоб туди не потрапляли сторонні, а дорослі могли легко проконтролювати всіх, хто бере участь у святі.

День народження в дитячому центрі комплексу «Гулівер» — це кращий вибір для батьків. Нічого Не потрібно довго готувати, а потім прибирати. Всі ми знаємо, що діти грають дуже активно, а тому можуть перевернути будинок догори дном. У розважальному центрі їх енергію буде куди направити. Маса варіантів для розваг, можливість пошуміти, побігати, активуватися — це сподобається абсолютно всім учасникам свята. Варто врахувати, що на дітей повинна бути комфортна, практичний одяг, не сковує рухів. І тоді не залишиться жодної дитини, який не знайшов собі заняття по душі. А якщо взяти з собою фотоапарат або камеру, яскраві кадри надовго залишаться в сімейному альбомі.

«ГулливериЯ» — це дитячий розважальний комплекс, який приведе в захват і батьків, і дітей різних віків. Він розташований прямо біля метро (ТРЦ знаходиться поруч зі станцією метро «Палац спорту»).

Такий ідеальний вибір для великого свята, звичайного вихідного або вечора, який хочеться провести в колі сім'ї. Щоб вивчити весь центр, потрібно багато годин, тому сюди можна повертатися знову і знову, отримуючи нові емоції. http://womenbox.net/Категория: Женские новости